JAK SE HLEDAJÍ PRINCEZNY

Loutková pohádka s maňásky, herci a muzikou.Za aktivní účasti dětí se trojice zázračných kumpánů snaží osvobodit princeznu z čarodějova zajetí. Inscenace pro 3 herce a mnoho loutek.
Číst dál ...

 

TÁTA, MÁMA A JÁ ANEB O PALEČKOVI

I když se dva dospělí mají rádi, stejně jim ke štěstí něco chybí. A když se jim narodí Paleček, je to skoro jako v pohádce! Inscenace pro jednu loutku a dva herce.
Číst dál ...

 

O Karkulce

O ČERVENÉ KARKULCE

O červené Karkulce. Klasické pohádkové představení v loutkovém - maňáskovém provedení. A dvě „vyzrálé“ herečky, které prožívají příběh Karkulky – každá ovšem trochu jinak.
Číst dál ...

DVA KAŠPAŘI

Mezi dvěma kašpary dochází ke konfliktům, protože oba většinou chtějí totéž. Ale přes veškeré potíže se vždy usmíří, mají se rádi a zůstávají přáteli. Lidové maňáskové divadlo.
Číst dál ...

 

KLAUN 100x JINAK

Červený nosánek – a člověk rázem může ledacos. Co se ale od něj čeká je legrace. Máme několik variant vystoupení, ale také improvizujeme. Může to být dětská párty, ale také divadelní představení. Může však být také průvodcem akce.
Číst dál ...

 

VÁNOČNÍ LOUKOVÁ HRA

Ve Vánočním čase stavíme Betlém. Co se stane, když přiletí andělé a Betlém ožije?
I v Čechách se narodí Ježíšek. Hra je částečně zpívaná a zazpívají si i diváci.
Číst dál ...

 

RYTÍŘ

Příběh o rytířské ctnosti, o hájení lidské svobody a taky trochu o lásce. Historický příběh středověku, hraný herci, loutkami a také diváky.
Číst dál ...

 

 

KARLOVO NOVÉ MĚSTO

Obsahem  je uvědomit si uspořádání Nového města pražského a pochopit historický vývoj, který ovlivnil podobu Prahy funkčně na pět století.
Číst dál ...