ZÁŘÍ

 1. ZŠ Heřmánek         Nejkrásnější příběh                 10.30h

 2. Hrotovice               Nejkrásněější příběh                10h

 3.Dolní Kounice         Nejkrásnější příběh                  15.45   

 7.  Uhříněves              Dva Kašpaři                               15.30

10. Děčín                     Dva Kašpaři                               16.30    

23. Rožnov  p.R.         Dva Kašpaři                               18.30 

29. Muzeum Praha     Pražské pověsti                         9 a 10.15

30. Muzeum Praha     Pražské pověsti                         9 a 10.15 

 

ŘIJEN

 3. MŠ Na Balkáně       Dva Kašpaři                              9.30

 4. MŠ Laudova            Dva Kašpaři                              9.30

 6. MŠ Hnízdo              Klauni                                        11h

 9. KC Hangár Pha 9   Červená karkulka                    14.30         veřejnost

16. Újezd n.Lesy         Nejkrásnější příběh                 9 a 10.15  veřejnost 

18. Muzeum Praha     Pražské pověsti                        9 a 10.15 

20. Loď Kamína          Červená karkulka                     14h           veřejnost

 

LISTOPAD

 3. Muzeum Praha     Pražské pověsti                      9 a 10.15      

 6.  KC Hangár           Smolíček                                 14.30             veřejnost 

 8 - 15.  Francie 

26. Krňany                 Červená Karkulka                  15h                 veřejnost

27.  OC Lužiny           Jak se hledají princezny        11h                veřejnost 

27.  Fryč Liberec       Jak se hledají princezny        16h                 veřejnost

 

PROSINEC

 1. MŠ Arabská              Vánoční hra                         9 a 10.15 

 5. MŠ Svojšovická        Mikuláš                                9h

 5. Dům Um Pha 10      Vánoční hra                         15h                  veřejnost

 7.MŠ Třeboradice         Vánoční hra                        10h 

 9. MŠ Unětice               Vánoční hra                        10h

10. Knihovna Opatov    Vánoční hra                        10h                   veřejnost

11. Na Cikorce               Klaunův vánoční strom     15h                   veřejnost

14. MŠ Hnízdo Pha 5     Vánoční hra                        11h   

15. Liberec MŠ               Vánoční hra

16. Liberec MŠ               Vánoční hra

18. Loď Kamína            Klaunův vánoční strom      15h                   veřejnost